Aktuality

Vitajte na stránke "Kráľovstvo kozmetiky".Na tejto stránke zameranej na kozmetiku a ekodrogériu ponúkame kvalitnú prírodnú kozmetiku na báze bylín a éterických olejov. Na trhu prírodnej kozmetiky vyhľadávame značky, ktoré si nás získajú svojou precíznosťou, zaujímavou myšlienkou a neštandartným citlivým prístupom k človeku, aj k prírode.

Dlhodobý účinok kozmetických výrobkov priamo súvisí s vnútornou harmóniou Vášho organizmu.Všetko pre Vašu vitalitu nájdete v novom, širokospektrálnom, prehľadnom e-shope, na ktorý by sme radi upriamili Vašu pozornosť BYLINKOVYOBCHOD.SK .
Mrknite ;-)
Kvalitné, funkčné výrobky, bezplatné poradenstvo, rýchle dodanie a servis to je BYLINKOVYOBCHOD.SK .

Nové produkty od Natura Siberica už aj na stránke- Mužská exkluzívna rada- s vyťažkami sibírskych bylín- ako šampón aktivátor, proti lupinám, sprchovací gel, pleťový krém, Hristina sprchovací gel pre mamičky v tehotenstve aj počas dojčenia, čistiace mlieko na akné a zmiešanú pleť, balzam proti striam...
Vaše objednávky, alebo Vami žiadaný tovar z nášho sortimentu Vám radi doručíme v poobedňajších hodinách v rámci Košíc /Terasa, Ťahanovce, KVP, Furča, Sever, Centrum, Krásna, Košická Nová Ves, Nad Jazerom, Barca, Juh, Opatské/ iba za 1€. Poradenstvo k bylinkám radi poskytneme v našom bylinkovom obchode, alebo telefonicky, či mailom.
Ekodrogéria ponúka:Prírodné ílové masky MM GOLD BASIC rôzneho zloženia a účinku na pleť.
Vyskúšajte ekologický prostriedok na umývanie riadu s levanduľovou esenciou, vyrobený z mydlových orechov ktoré obsahujú prírodné penidlo-saponín. Vzorka 115ml v cene LEN 0,90€.
Produkty pod značkou FeelEco to sú české, účinné a ekologické pracie a čistiace prostriedky pre vašu čistú a spokojnú domácnosť.

NOVINKY! Ultra aktuálne prípravky na leto! Od spoločnosti AROMAX repelent proti hmyzu 100% natural, roll on na bodnutia s éterickými olejmi, upokojujúci sprej na pokožku s pantenolom, aloe vera a levanduľovou vodou, Ružová voda na sovieženie pokožky a vlasov s pantenolom a aloe vera.
Na ošetrenie vlasov v letných horúčavách Argánový BIO olej alebo Aromax vlasový olej s ricínovým argánovým olejom. Vitalizujúce oleje na vlasy od KHADI- na regeneráciu poškodených a suchých vlasov, či na problematickú pokožku a lupiny. Vitalita, Balzam a Amla.
Ekologická, šetrná vlasová kozmetika od Mosómami kft. ECO-Z šampón na vlasy s kokosovým a bambuckým maslom, sprchový gel s kokosovým olejom a bambuckým maslom ECO-Z.

Kto nestíha dôjsť, stačí si objednať cez túto stránku a tovar Vám v rámci Košíc dovezieme až domov za 1€. Ponúkame tiež zasielanie tovaru aj do Českej republiky za výhodnú cenu už od 3,50€, cez službu Zásielkovňa, výdajné miesta v každom väčšom meste ČR.

NOVINKY Z KOZMETIKY február 2016 - Ekologická, šetrná vlasová kozmetika od Mosómami kft. ECO-Z šampón na vlasy s kokosovým a bambuckým maslom, ECO-Z balzam - kondicionér bezoplachový na vlasy s jojoba a argánovým olejom.