Khadi prášok SHIKAKAI kondicionér a kúra 150g

SKU: H-01031

Khadi prášok SHIKAKAI predstavuje vynikajúci rastlinný kondicionér a vlasovú kúru. Vlasom poskytuje intenzívnu starostlivosť a čistí ich. Ovocie shikakai, nazývané tiež "ovocie pre vlasy", je po tisícky rokov osvedčeným prostiedkom používaným pre ošetrenie a čistenie vlasov.

Shikakai pôsobí proti svrbeniu pokožky hlavy a proti lupinám. Posilňuje vlasové korienky a stimuluje rast vlasov. Shikakai má nízku hodnotu pH a nenarušuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky hlavy. Vlasy zároveň obalí ochrannou vrstvou. Predchádza štiepeniu končekov vlasov. Obsahuje prírodné saponíny a vlasy čistí. Vašim vlasom dodá lesk a objem, vlasy sú po aplikácii shikakai poddajné a ľahko rozčesateľné.
Použitie:
V závislosti na dĺžke Vašich vlasov rozmiešajte 1-2 lyžice prášku s horúcou vodou a vytvorte stredne hustú pastu. Po vychladnutí na telesnú teplotu ju naneste priamo do mokrých vlasov umytých šampónom. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Dlhšia doba pôsobenia v dĺžke 30 minút zosilňuje účinok na pokožku hlavy a na vlasy. Vlasy opláchnite len vodou.

Tip k použitiu:
Khadi prášok SHIKAKAI je možné kombinovať veľmi dobre do zmesi s Khadi práškom AMLA, REETHA alebo Khadi SENNA/CASSIA. Môžete si tak pripraviť jedinečnú, vysoko účinnú vlasovú kúru, 100% prírodného zloženia.

Upozornenie pre tých, čo majú chemicky odfarbené blond vlasy: v prípade odfarbených blond vlasov postupujte prosím veľmi opatrne. Vzhľadom k narušeniu vlasovej štruktúry by u odfarbených vlasov mohlo dôjsť nežiadúcemu tónu. Ten je možné po niekoľkých umytiach šampónom z vlasov vymyť, napriek tomu by ste si v prípade takto ošetrených vlasov mali otestovať pastu na vzorke vlasov.

Zloženie: Acacia concinna (shikakai)

Obsah: 150 g
Tento výrobek je certifikovany BDIH
Tipy ako použiť prášky Khadi nájdete tu

Cena:7,90€