Kontaktné informácie

www.afarm.sk prevádzkuje:
Peter Báthory - AFarm
044 41 Košická Polianka 80
IČO:44367406
IČ DPH: SK1024157464
zapísaný v ŽR pod číslom 820-64276
sme platcami DPH

mailový kontakt:afarm@bylinkovyobchod.sk

Orgán štátneho dozoru:
Inšpektorát SOI pre Košický kraj , Vrátna č. 3, 043 79 Košice 1

AFARM je rodinná obchodná firma, ktorú sme založili v roku 2012 a začali súčasne prevádzkovať kamenný obchodík s bylinkami a korením na Hlavnej ulici v Košiciach a aj internetový obchod s rovnakým sortimentom. Tovar doručujeme po celom Slovensku aj do Českej republiky, prostredníctvom GLS špedície, Zásielkovne a malé zásielky aj cez Slovenskú poštu.

Ak nestíhate alebo ste doma napr. s dieťaťom, ponúkame Vám doručenie tovaru v rámci Košice-mesto/Terasa, Ťahanovce, KVP, Furča, Sever, Centrum, Krásna, Košická Nová Ves, Nad Jazerom, Barca, Juh, Opatské/ za 1€. Stačí si objednať a pri objednávke zakliknúť túto možnosť "Doprava v rámci KE". telefonicky s Vami dohodneme presný termín dodávky tovaru. Doručovanie prebieha v popoludňajších hodinách od 15:00 do 20:00.Platbu za tovar je možné prijať iba v hotovosti pri prevzatí, na základe bločku z ERP.
Bylinkami a všetkým, čo s tým súvisí, sa zaoberáme už desiatky rokov. Našou snahou je vyhľadávať výrobcov kvalitných produktov, súvisiacich so zdravím a vitálnym životom a tieto ponúkať ďalej. Či prostredníctvom obchodov v Košiciach tak aj cez tento e-shop. Zameriavame sa obzvlášť na liečivé rastliny, maceráty, tinktúry, mastičky, kvalitnú a hlavne bylinnú prírodnú kozmetiku a naturálne éterické silice. Máme kontakty a obchodujeme s výrobcami zo susedného Maďarska, či z Čiech aj zo Slovenska. Zaujímavé informácie o našich dodávateľoch alebo o ich výrobkoch Vám poskytneme v jednotlivých článkoch zverejnených na našej stránke pod odkazom Informácie o produktoch.
Ak Vás bylinky zaujímajú a radi by ste sa dozvedeli o nich niečo viac, skúste si prelistovať náš blog o bylinkách, o chorobách a zdravej strave HERBÁRIUM, kde články priebežne dopĺňame. Ak potrebujete radu a inklinujete ku prírodnej liečbe, sme tu pre Vás. Bylinkovú poradňu poskytujeme zdarma osobne, telefonicky 0944 494 114 ale aj mailom cez formulár "Napíšte nám".

Kontaktovať nás môžte cez formulár e-mailom alebo na mobilnom čísle 0944 494 114 PO-Pi od 11:00 do 18:00, poprípade pošlite SMS.

Kde nás nájdete v Košiciach:OC ŽDIAR sídlisko Nad Jazerom, Ždiarska 17, od parkoviska pri AgroMilku z ľavej strany budovy, pri Záložni a Fitness....

Sortiment e-shopu, ktorý neustále rozširujeme: bylinky sypané, porciované, bylinkové čaje, bylinkové tinktúry, gemmoterapia, masti, balzamy, bylinková kozmetika vlasová, ústna, starostlivosť o telo, esenciálne prírodné oleje, ovocné čaje, sušení plody, džemy, jedlé oleje lisované za studena, prírodné nerafinované soli, RAW FOOD, GREEN FOOD, PALEO múky, peruánske byliny, hand made výrobky.