Kozmetická Poradňa-Vaše otázky a Naše odpovede. Novú otázku napíšte kliknutím na "Pridať nový komentár".

Otázka:GLL Stretch cream Kofeín a Hyalurón
Dobry deň, chcel by som sa informovať ohľade tohto krému na pleť, je vhodný na každodenné použitie pre všetky pleti?

Odpoveď:GLL Stretch cream Kofeín a Hyalurón
Dobry den, krem je velmi jemný a nie je mastný, preto je vhodný aj na zmiešanú pleť, ale určite na suchú a zrelú pleť. Neaplikovala by som ho na citlivú pleť a ekzematickú, z dôvodu zložiek, ktoré môžu, ale nemusia pôsobiť iritujúco- ako je kofeín, či éterický olej Ylang-ylang. Pre posledne spomenuté druhy pleti odporúčam čistý marhuľový krém Elementary.

Otázka:GLL Stretch cream Kofeín a Hyalurón
Hľadam nejaký prírodný krem, mám mastnejšiu nachylnu pleť na akne. Sice momentalne v zimnom obdobi je menej mastna plet.Ten strech krem je aky? Ja mam 23, a vlastne ako som pisal mam mastnejsiu plet nachylnu na akne, momentalne je suchsia a hladam nejaky prirodny krem pretoze som pouzival aj cistiace vody s obsahom alkoholu a dost mi susili plet. Tak chcem nejaky krem na vyzivu a vhodny pre mna.

Odpoveď:GLL Stretch cream Kofeín a Hyalurón
Dobry den pre Vas typ pleti odporucam prírodné krémy na báze marhuľového oleja GLL krém Medovka s rozmarínom alebo Elementary bez éterických olejov. Stretch krem je skor vhodny na zrelu plet, teda ochabnutu, ktora potrebuje vzpruhu vo forme kofeinu. Pre Vas ked sa vam nasledkom nejakych pripravkov vysusila, odporucam skor tie hore uvedené alebo vyskušajte výborné pletove oleje od Khadi- su prevoňané tiež éterickými olejmi, len vôňa Vám nemusí sadnúť. To je vhodné osobne vyskúšať radšej. Na váš tip pleti je dobrý práve Khadi ružový lotos. Posielam link na recenziu. Je výborný na zimné obdobie.

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".