Naši dodávatelia, zaujímavé články a linky

Na tejto stránke zameranej na EKO kozmetiku a bylinné produkty ponúkame kvalitnú prírodnú kozmetiku na báze bylín a éterických olejov. Na trhu prírodnej kozmetiky vyhľadávame značky, ktoré si nás získajú svojou precíznosťou, zaujímavou myšlienkou a  neštandartným citlivým prístupom k človeku, aj k prírode.
 

Sme vďační, že sme mali možnosť sa pred pár rokmi zoznámiť s certifikovanou prírodnou indickou kozmetikou KHADI, ktorá si nás získala kvalitnými ingredienciami, šetrnými zložkami a overenou účinnosťou. Značka NATURINKA patrí mladej žienke Barbore Kálnássy, ktorá ponúka mydlá z najkvalitnejších surovín dostupných na českom trhu, bez syntetických konzervantov, zato plné éterických olejov a účinných bylinných zložiek.
Páči sa nám kozmetika a doplnky výživy českej firmy TOPVET, ruská kozmetika Natura Siberica, či značka White Agafia.
Filozófia a celkové smerovanie francúzskej prírodnej kozmetiky bo.ho je veľmi podnetné a zaujímavé. Slow cosmetics alebo „Pomalá kozmetika“ je enviromentálny a etický prístup založený na spoločnej vôli podporiť iný ako konzumný spôsob spotreby prírodnej, zdravej a rozumnej kozmetiky.
K prírodnej kozmetike neodmysliteľne patrí aj aromaterapia, ktorú reprezentuje spoločnosť AROMAX Zrt., Budapest .
Figuruje na trhu od roku 1993 a zaoberá sa výrobou kvalitných esenciálnych olejov, rastlinných olejov, aromaterapeutickej kozmetiky, sauna olejov a osviežovačov ovzdušia.

U nás je základnou prioritou kvalita výrobkov, ich dostupnosť a primeraná cena. Neobchodujeme s produktami ponúkané cez Multilevel marketing! Nakupujeme priamo u výrobcov alebo z veľkoskladov zameraných na BIO a EKO produkty.

Značka Naturinka patrí mladej žienke Barbore Kálnássy, ktorá ponúka mydlá z najkvalitnejších surovín dostupných na českom trhu a bez syntetických konzervantov.

Certifikované íly MosóMami na kozmetické účely

Voňavé Vianoce
aromaterapia a základné využitie silíc


článok o spoločnosti MosóMamiKft.
článok o spoločnosti Aromax Kft.Budapest
článok o spoločnosti Aromaterapia Karel Hadek- AKH
článok o spoločnosti Naturinkavýrobcovi českej ručnej kozmetiky