Pleťové a telové oleje Khadi- recenzia

Táto prírodná kozmetika v bio kvalite predstavuje užasné spojenie aromaterapie, ktorá vplýva na zmysly spolu s liečivými účinkami bylín, ktoré priamo pôsobia na kvalitu a stav pleti. Práve z toho dôvodu, že sú v týchto olejoch použité výrazné esenciálne oleje vo väčšej koncentrácií, ako sme u nás v Európe zvyklí, pred kúpou doporučujem privoňať k vzorke, alebo si kúsok naniesť na pokožku, aby ste vybrali ten, na ktorý pozitívne reagujú aj vaše pachové bunky, pretože jeho úlohou je pôsobiť liečiov aj cez vôňu na celý náš organizmus.
Páči sa mi balenie týchto olejov. Sú vo flaštičke s dávkovačom. Vďaka tomu, že olej nepodlieha prístupu kyslíku, dlhšiu dobu si zachováva svoje pozitívne vlastnosti. Ak si ho dáte na pleť, doporučujem si jednu dávku umiestniť nie na dlaň ruky, ale opak ruky. Tam je menej baktérií ako na dlani a odtiaľ si prstami pravej ruky rozotierať olej po tvári.
Ak si tvár pred tým navlhčíte pleťovou vodou, rýchlo sa vstrebá do pokožky. V zimnom období to však nie je také potrebné. Môžete si olej aplikovať na vyčistenú pleť a krásne sa Vám zapracuje do pokožky. V zimnom a prechodnom období sú tieto oleje obzvlášť vynikajúce, lebo dokážu vytvoriť jedinečný ochranný film na pokožke, pričom pokožka naďalej slobodne dýcha plná radosti, že je pri tom chránená a dôkladne vyživená.
V ponuke kozmetiky Khadi je niekoľko vyváženým olejov, ktoré sa dajú rovnako dobre používať na pleť aj na celé telo.
Použitie veľmi univerzálne:
- ako denná a nočná starostlivosť,
– ako očné sérum,
– ako pleťové sérum pod krém,
– ako podkladová báza pod makeup,
– ako telový olej,
– primiešať do pleťovej masky,
– pridať do relaxačného kúpeľa.

Od spoločnosti Khadi nájdete širokú paletu pleťových a telových olejov. V ďalších recenziach už sa venujem každému prípravku osobitne./ISZ/