PORADENSTVO KRÁSA a VITALITA


Všetci priaznivci "TOP" skrášľujúcich prípravkov a liečivých bylín nájdu v tomto "Kráľovstve kozmetiky" aj dve zaujímavé komnaty.
Jedna z nich zameraná na "Krásu a Kozmetiku" je určená pre tých, ktorí si nevedia rady a potýkajú sa s problémami svojho zovňajška. Alebo inak, sú nespokojní so svojim vzhľadom, kvalitou pokožky, vlasov, rôznymi defektami kože. Či sa iba preventívne snažia urobiť pre svoje telo čo najviac dobrého, v podobe kvalitných krémov, olejčekov, balzamov, či iných rôznorodých skrášľujúcich prostriedkov.
Druhá komnata " Zdravie a Vitalita" je pre tých, ktorých ťaži problém "zdravotný". Rôzne ťažkosti s organizmom, ktorý sa trápi a starostí pre čiastočnú nefunkčnosť toho ktorého orgánu, kvalitu života môže znižovať aj kompletná únava, disharmónia, úbytok energie, chronické problémy. Pre tých, čo potrebujú poradiť a utiekajú sa k prírodnej liečbe, pre hľadajúcich východisko v prostriedkoch, ktoré majú tendenciu a silu pomôcť bez zbytočného zaťažovania celého organického systému.


Zaklopte a pýtajte si radu, položke otázku a spoločne nájdeme riešenie.
Garantmi sú za poradňu Krásy a Kozmetiky : kozmetička Iveta Szilágyiová z Košic, za poradňu Zdravia a Vitality: bylinkárka Alena Báthoryová z Košickej Polianky.