Zásielky do ČR

Výhodná ponuka od nás pre Vás! Pri celkovej sume objednávky nad 60€ /hodnota tovaru/ je poštovné a balné 0,00 €.
Zasielame aj do Českej republiky prostredníctvom služby Zásielkovňa, kde je možnosť prevzatia v jednotlivých pobočkách Z-point - Celý zoznam výdajných miest v ČR.
Spôsob úhrady za tovar:
Ceny uvedené pri produkte sú konečné a sú to ceny za celé balenie alebo za ks, podľa toho čo je uvedené v popise k tovaru. K cenám za tovar je prirátavaná cena za poštovné a balné, ktorej výška závisí od celkovej sumy objednávky a od spôsobu doručenia.
Možnosť úhrady za tovar je platba vopred na účet v banke FIO číslo účtu 2100241791/8330 alebo v hotovosti pri prevzatí balíka na pobočke Z-point.
Dodacie podmienky:
Tovar Vám doručíme maximálne do 10 pracovných dní od prijatia objednávky. Ak tovar nie je skladom a nevieme Vám zaručiť doručenie v tomto termíne, vtedy do 48 hodín od prijatia objednávky, Vás informujeme o danom stave mailom a dohodneme s Vami ďalší postup.
Sadzby prepravných nákladov pre spôsob doručenia do ČR cez Z-Point:
Podľa výšky Vašej objednávky sa Vám v objednávkovom formulári automaticky vypočítava výška dopravných nákladov t.j. poštovné a balné. Je potrebné dopravné náklady aktivovať kliknutím na nadpis"Výpočet dopravných nákladov." a označiť doručenie do ČR.
Pri celkovej hmotnosti zásielky do 5kg:
1.Doručenie Zásielkovňou, platba vopred na účet, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 3,50€ s DPH.
2. Doručenie Zásielkovňou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 4,50€ s DPH.

Pri celkovej hmotnosti zásielky do 10kg:
1.Doručenie Zásielkovňou, platba vopred na účet, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 6,50€ s DPH.
2. Doručenie Zásielkovňou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 7,50€ s DPH.