Dodacie podmienky

Objednajte si tovar za 60€ a dopravu máte ZADARMO!

Osobný odber v Košiciach dočasne pozastavený od 1.3. do 24.3., zvoľte si Dopravu KE a tovar Vám doručíme na Vami zvolenú adresu za 1€!
Pri osobnom odbere v Košiciach nehradíte žiadne iné náklady okrem ceny za tovar! Pri osobnom odbere v Košiciach za tovar zaplatíte v hotovosti alebo si môžte zvoliť aj platbu vopred na účet. Spôsob platby si volíte v objednávkovom formulári.
Presná adresa : Výdaj z e-shopu Bylinkový obchod- AFARM,Jesenná 6, zvonček AFARM, Košice, tel. číslo 0944 494 114.

Ak nestíhate alebo ste doma napr. s dieťaťom, ponúkame Vám doručenie tovaru v rámci Košice-mesto/Terasa, Ťahanovce, KVP, Furča, Sever, Centrum, Krásna, Košická Nová Ves, Nad Jazerom, Barca, Juh, Opatské/ z a 1€. Stačí si objednať a pri objednávke zakliknúť túto možnosť "Doprava v rámci KE". Telefonicky s Vami dohodneme presný termín dodávky tovaru. Doručovanie zvyčajne prebieha v popoludňajších hodinách od 16:00 do 19:00.

Dodacie podmienky:
Termín dodania tovaru závisí od jeho disponzibility na sklade. Ak je tovar skladom doručíme Vám ho do 3dní - poštou, kuriérom, alebo si ho prevezmete v Z-pointoch v SR alebo ČR. Ak je tovar objednaný u dodávateľa dodacia lehota je do 10dní od prijatia objednávky. Ak tovar nie je skladom a nevieme Vám zaručiť doručenie v hore uvedených termínoch, informujeme Vás o tejto skutočnosti, a dohodneme si s Vami ďalší postup. Máte aj možnosť odstúpiť od zmluvy.
Spôsob doručenia:
1.Tovar zasielame v rámci Slovenskej republiky Slovenskou poštou - ďalej SP, GLS expresnou špedičnou službou-ďalej GLS. Zásielku do 5kg Vám vieme doručiť za výhodnú cenu aj prostredníctvom služby Zásielkovňa s vyzdvihnutím zásielky vo výdajných miestach tzv. Z-pointoch.Celý zoznam výdajných miest v SR a ČR.
2.Tovar zasielame do Českej republiky prostredníctvom služby Zásielkovňa a tovar si osobne prevezmete vo výdajných miestach tzv. Z-Pointoch.
Celý zoznam výdajných miest v ČR.
3.Dovoz tovaru v rámci Košice-mesto na Vami udanú adresu prebieha v poobedňajších hodinách od 16:00 do 19:00. Pri tejto voľbe doručenia je nutné zadať v objednávkovom formulári aktuálne telefónne číslo, aby bolo možné sa vopred presne dohodnúť na termíne dodania. Cena dopravy je paušálne 1,00€.
4.Osobný odber Košice: Osobný odber uveďte pri objednávke zakliknutím pri dopravných nákladoch. Poštovné a balné je pre Vás 0,00€. Odberné miesto Bylinkový obchod-AFarm, Jesenná 6, Košice počas prevádzkových hodín e-shopu. Pri osobnom odbere tovaru v Košiciach zákazníkovi zasielame najprv mailom alebo telefonicky potvrdenie objednávky a termín, kedy je možné si tovar vyzdvihnúť. Tovar Vám rezervujeme po dobu 14 dní od potvrdenia objednávky. Ak si tovar do tohto termínu osobne neprevezmete, poprípade telefonicky alebo mailom nedohodnete iný termín dodania, objednávku automaticky stornujeme.
5. Pri objednávke kde suma za tovar presiahne 60€ neúčtujeme poplatok za dopravu až k Vám. Platí pre SR a ČR.

Podľa výšky Vašej objednávky sa Vám v objednávkovom formulári automaticky vypočítava výška dopravných nákladov t.j. poštovné a balné. Výpočet dopravných nákladov je nutné aktivovať kliknutím na nadpis.
Ďalšie podrobnosti o presnej výške poštových nákladov nájdete v Obchodných podmienkach.